I już minął tydzień..

Od 7 dni mamy 2014 rok.

Końcówka 2013 roku przyniosła nam kolejne istotne niespodzianki, co tylko potwierdziło, że rok 2013 był niezwykle przełomowy, szczęśliwy i owocny. A zaczęliśmy go z moim Búho jako świeżo upieczeni narzeczeni i z tej okazji nasi przyjaciele-fotograficy (Jacek i Kasia Siwko) zrobili nam cudną sesję zdjęciową w samym środku austriackich Alp.

buhoshkowi buhowi

Nasz ślub i dwa wesela odbyły się na początku czerwca i były niezapomnianym przeżyciem!! Towarzyszyli nam nasi najbliżsi i przyjaciele, z którymi świętowaliśmy w romantycznym żeglarskim stylu.

buhosi latarnia party

Krótko po ślubie rozpoczęliśmy starania o búhokida, które okazały się bardzo owocne. I tak, wraz z naszym rozwijającym się maleństwem wyruszyliśmy w podróż po Europie.

W okresie wakacyjnym i wczesnojesiennym zostaliśmy kilkukrotnie ciociami i wujkami co zainspirowało mnie do tworzenia szydełkowych akcesoriów dla dzieci. A w międzyczasie Jacek Siwko Photography zrobili nam kolejną sesję, tym razem ślubną, którą uwielbiamy!

detale leśne

A z końcem roku nadszedł czas na znalezienie nowej przestronniejszej dziupli dla naszej búhoshkowej famili. Żal nam opuszczać mieszkanko, które dwa lata temu urządziliśmy, dopieściliśmy i stało się ono naszym pierwszym wspólnym domem, ale perspektywa przyszłości w nowym miejscu maluje się bajecznie więc zapewne wszelkie żale, już wkrótce pójdą w zapomnienie.

A co w 2014?? Oby było równie szczęśliwie i pomyślnie, oby kolejne marzenia się spełniały, oby wystarczyło sił na zmagania z przeciwnościami  losu i aby zdrowie dopisywało! Tego życzę sobie i Wam!

Reklamy

2 thoughts on “I już minął tydzień..

    • zapraszam do odwiedzenia linków w tekście „Jacek i Kasia Siwko” oraz „Jacek Siwko Photography”. To autorzy – niesamowite zdjęcia robią:D A zamiłowanie do fotografii mam podobne do Ciebie;)

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s