rodzicem być..

Od 3 tygodni i 2 dni jestem mamą malutkiego, pięknego, bystrego, charakternego, najkochańszego Búhokida:)) – widać, że matka pisze 😛

buhokid

Świat miał stanąć na głowie, miało przyjść zmęczenie, dołki i radości, wielka niewiadoma „o co temu maluszkowi chodzi??”, tony zakupkanych pieluch, niekończąca się sterta prania i prasowania, ani chwili dla siebie, karmienie, spanie, kupkanie, spacerki, katarki, ulewanie, kolki… no i wszystko jest, tak właśnie i nie inaczej!! Są momenty, w których marzę o takim przycisku „PAUZA” i mam tylko nadzieję, że nie jestem jedyną matką, która ma takie momenty!

A to te piękne momenty, których jest zdecydowanie więcej:

Pomimo tych wszystkich trudów, zmęczenia i niekiedy bezradności jestem najszczęśliwsza na świecie!! To jest niesamowite jak zmienia się życie w jedną sekundę. W momencie kiedy to maleństwo, które przez 9 miesięcy rozwijało się w brzuchu, nagle, po długich godzinach męki porodowej, ląduje na brzuchu, łzy radości płyną bezwiednie, a Ciebie już nic nie obchodzi tylko ten maluch!! Coś niesamowitego! W takim momencie wiem, że warto było! Warto było znosić trudy ciąży, warto było zacisnąć zęby i przeżyć każdy kolejny, co raz bardziej bolesny skurcz, że warto było poświęcić swoje dotychczasowe życie i zacząć ten nowy etap!!

A żeby nie było, to łatwo nie było! Búho się rozchorował na 2 dni przed porodem i nie mógł mi towarzyszyć w całej „imprezie”, poród był dość trudny, ale lekarze na szczęście oszczędzają informacji, i w szpitalu nas przetrzymali o jeden dzień dłużej. Po tygodniu od porodu dostaliśmy kataru i nas 2 tygodnie trzymał.  A teraz bóle brzuszka maluszka i bezsenność! Macierzyństwo daje mi w kość od początku!

Oto efekt, ta pierwsza od lewej to ja:

Dobra, to tyle na dziś, Búhokid wzywa!

Reklamy

One thought on “rodzicem być..

  1. Jeszcze trochę i będziesz zmieniać się po kolei jak te sowy 😉 🙂 „“PAUZA” – o tak, to chyba każdy ma czasami 🙂 🙂 No i wiesz co… przepięknie to wszystko o buhokidzie napisałaś :*

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s